Petr Kotvan

KotOne

Typ v Human designu
Generující typ (Generator)

Moje role v projektu
Po ukončení inženýrského studia v roce 2008, jsem se ponořil do oblasti online marketingu, ve které se pohybuji až do dnes. Za ta léta jsem si prošel mnoha různými “rolemi”, rozvinul své schopnosti a získal  řadu dovedností a zkušeností, které nyní využivám i rámci projektu WE ARE ONE.
Moje role v projektu vychází z generujícího typu, který je jako úrodná zem, čekající na déšť, impuls, na který reaguje moje životní síla. Tímto impulzem velmi často bývají Ondrovy vize, které ukotvuji a materializuji. Vytvářím pomyslný most mezi materií a duchem. 
Zodpovídám také za strategické směřování, řízení a plánování.

Životní krédo
„Změň sebe a změníš celý svět“.

Moje poslání
V dnešní době si stále více a více lidí pokládá otázku, proč tady vlastně jsme? Jaký je smysl života? Jaké je tajemství šťastného a dlouhotrvajícího života? Mým posláním je pomoci druhým nacházet odpovědi nejen na tyto otázky.
Jsem aktivátor a průvodce. Pomáhám jednotlivcům i skupinám aktivovat jedinečný lidský potenciál a najít jejich Ikigai (smysl života).

Moje vášně, co miluji
Mojí vášní je zkoumat přírodní zákony skrze nejrůznější spirituální a seberozvojové techniky. Objevovat tajemství jak žít šťastný a dlouhotrvající život. Pracovat sám na sobě a neustále se vzdělávat, ale hlavně vše co se učím, žít a být tím = dosáhnout toho. 

Následně pak vše čeho jsem dosáhl sdílet, inspirovat a motivovat co nejvíce lidí ke změně, díky které budou žít šťastnější a naplněnější život i oni.

Miluji svoji rodinu, humor, upřímnost a odvahu, mango, sport, tanec a jógu. Nesleduji televizi a jsem “věčný” optimista.

Co mi změnilo život
Moje partnerka Míša a malý Kristiánek. Můj parťák v onlineage.cz. Týden pobytu ve tmě. Každodenní psaní “diáře”.

Můj velký životní přelom nastal v červnu 2015, kdy jsem poprvé odletěl na Bali. 

Znovu jsem aktivoval svůj skrytý potenciál a našel smysl svého života. Bali se stalo mým druhým domovem, byl jsem tam již 5x a strávil tam více jak rok svého života.

Petra jsem poprvé uviděla na jeho přednášce, kde jsem se ocitla „úplnou náhodou“ :). Okamžitě mě očaroval jeho klid a požádala jsem ho o schůzku. Neměla jsem žádná očekávání, byla jsem jen lehce nervozní. O čem si asi budeme povídat? Ale nádherně to plynulo a já jsem mu naprosto přirozeně otevřela svoji duši jako málokomu. Stačilo pár setkání  a Petr se stal mým velmi blízkým, troufám si říci, duševním přítelem. I takové věci se dějí 🙂 Díky němu jsem pochopila, že nejlepší je nechat život plynout a já můžu plynout se životem. Chcete-li jakoukoli změnu ve vašem životě, Petr je člověk na správném místě.

vendy_reference_circle_small_optimized

Vendula Slaná

Coaching s Petrem

Kontaktuj Petra

Další členové týmu

zavřít menu