Co pro Tebe máme

Cítíš, že chceš něco ve svém životě změnit? Chceš se stát vědomým tvůrcem své reality? Všechno je možné!

Každý z nás je originál a každému vyhovuje něco jiného. Proto jsme pro Tebe připravili víc možností jak na sobě pracovat. Ať už chceš dostat „mapu“ a k cíli si dojít sám, pracovat pravidelně se svým koučem nebo změnit prostředí a přijet za námi na Bali  – všechno je možné.

Coaching

Jen Ty a Tvůj coach – jeden na jednoho. Intenzivně a pravidelně spolu pracujete na rozkrytí a nápravě všeho, co Tě brzdí před splněním snů.

Diář - IKIGAI

Objev japonské tajemství dlouhého a šťastného života. Najdi smysl tvého života. Diář Ikigai nabízí cestu, na které najdeš svoje životní cíle a poslání.

Pobyty na Bali

Přijeď za námi na Bali, nasaj atmosféru ostrova bohů a pracuj na sobě spolu s námi, vyzkoušej jógu, meditaci a další. Pobyty šijeme pro každého na míru.

Život je o tom, aby se člověk neustále posouval a učil rozumět sám sobě. Každý z nás má sobě jedinečný potenciál, který když objeví, může mu otevřít dveře do života, o kterém se mu ani nesnilo. Když člověk začne pracovat sám na sobě, přijme se takový jaký je a nastaví směr, kterým cítí, že má jít, vydává se na cestu sebepoznání. Najednou se přestane soustředit na lidi kolem, začne vnímat více jak se cítí a na co myslí, co ho ovlivňuje, vezme život do svých rukou. Jednoduše řečeno, když je člověk sám sebou a následuje své srdce, život se stane opravdovým dobrodružstvím, kde slovo nemožné přestává existovat.   

VŠE JE MOŽNÉ!

Než jsem začala pracovat s Ondrou, neměla jsem ráda sama sebe (ač jsem si to nepřiznávala) a měla jsem za to,
že až udělám šťastné všechny kolem sebe, pak budu šťastná i já. Díky dvou a půl letému coachingu jsem prošla
velkou změnou, po cestě jsem nesčetněkrát spadla a chtěla to vzdát ale Ondra mě dokázal vždy povzbudit a motivovat k tomu vstát a jít dál.

Dnes jsem konečně našla svůj vnitřní klid, miluju sama sebe a to vše se i zrcadlí do světa okolo mě. Děkuju Ondrovi za to, kým dnes jsem. Pokud jen trochu cítíš, že chceš ve svém životě něco změnit, Ondra je ten pravý člověk na kterého se obrátit.

Andrea_Stastna_circle

Andrea Šťastná

Coaching s Ondrou

Kontaktuj nás

zavřít menu