Otevíráme dveře k uskutečnění Tvých snů.

Nasloucháme. Pomáháme. Motivujeme. Inspirujeme. Vzděláváme.

WE ARE ONE tým

Každý tomu říká jinak, někdo osud, někdo karma, někdo vyšší záměr… Ať je to, jak je to, mé a Ondrovy cesty se protínají pěknou řádku let a náš společný příběh píše nové a nové kapitoly.

Kdybychom měli říci, kdy jsme se potkali poprvé, tak nevíme. Potkávali jsme se na různých místech, v různých časových intervalech už od malička, protože jsme oba prožívali “mládí” v Šumperku.

Co ale víme oba jistě, je kdy se odehrál okamžik, kterým začala naše spolupráce = spolutvoření, které se později proměnilo v projekt WE ARE ONE. 

Petr po absolvování jeho první coachovací série s coachem v sobě ukotvil rozhodnutí, že i on chce lidem pomáhat otevírat dveře k jejich snům. Uplynulo pár dní, “náhodou” se potkal s Ondrou v jednom baru a nabídl Ondrovi, zda by chtěl být “coachován” od Petra. 

Na to, co se o pár dní později roku 2014 odehrálo nikdy nezapomeneme. Plakali jsme, smáli se, váleli se po zemi..ale především jsme spojili naše záměry.

Od té doby uplynulo pět let. Vytvořili jsme desítky myšlenkových map. Prodiskutovali stovky hodin. Vyslechli si stovky inspirujících lidských příběhů. Nalétali desítky tisíc kilometrů. Vzdělávali se a pracovali sami na sobě. Zažili nespočet pádů a vzestupů…

To vše nás dovedlo až do okamžiku, kdy jsme ucítili, že nastal čas, vše co jsme se naučili a kým jsme, předávat všem, kteří mají touhu objevovat nejen sami sebe, ale především prostředí a systém, který nás všechny obklopuje a utváří = WE ARE ONE.

“Změň se a změníš svět”

Maltézské přísloví

Co pro Tebe máme

Každý z nás je originál a každému vyhovuje něco jiného. Proto jsme pro Tebe připravili víc možností jak na sobě pracovat. Ať už chceš změnit prostředí a přijet za námi na Bali, pracovat pravidelně se svým koučem nebo jen dostat „mapu“ a k cíli si dojít sám – všechno je možné.

Jsem vděčná Ondřejovi za jeho čas a energii, kterou mi věnuje při coachingu. Je 100% přítomný, všímavý a dává mi prostor se plně vyjádřit.  
Ondřej je nezávislá osoba, se kterou mohu vše prodiskutovat, bez zbytečných rozsudků a negativní kritiky.
Na začátku jsem měla trochu obavy, že náš velký věkový rozdíl (skoro 20 let) a škála životních zkušeností nám bude stát překážkou. Pravda je opakem.
Naše coaching rozhovory mi dávají motivaci k dalšímu kroku, k uskutečnění svých plánů a cílů. Vzniká určité momentum udělat to, co jsem slíbila a být zodpovědností vůči sama sobě.
Opravdu se těším na naše týdenní coachingové virtuální “setkání”.

Monika_Zampa_circle

Monika Zampa

Coaching s Ondrou

Kontaktuj nás

zavřít menu