Coaching

Při naší spolupráci podrobně probíráme všechny aspekty života od vztahů, přes práci až po zdravý životní styl. Práce coache spočívá v zrcadlení druhé osoby a naslouchání.

1_co_je_cilem.fw_optimized

Co je cílem?

> Rozpoznat, kde chceš v životě být
> Společně najít cestu jak se tam dostat
> Identifikovat potenciál, který v Tobě existuje a rozvíjet ho

2_jak_to_probiha.fw_optimized

Jak to probíhá?

> Pravidelné online konzultace
> Coach Ti pokládá řadu otázek, díky kterým společně rozkrýváte Tvoje silné a slabé stránky a dále s nimi pracujete
3_co_kdyznepujde.fw_optimized

Co když mi to nepůjde?

> Každý, kdo se učí, padá, Tvůj coach je tu proto aby Ti pomohl vstát znova a znova
> Coaching je pro Tebe šitý na míru a pokud Ti něco nevyhovuje, můžeme to změnit

Coaching probíhá formou online konzultací nebo osobně v Čechách nebo při pobytu Bali, kdy se bavíme o smyslu života, snech, cílech a nebo o čemkoliv, co momentálně řešíš. Upravujeme tvé vnitřní nastavení, jak přemýšlet, jak se cítit, jak si představovat nebo jak vybudovat víru sám v sebe a zlepšit si své sebevědomí, tak, aby ses dostal/a do své vysněné reality a dosáhl/a rovnováhy v každém aspektu tvého života. Tato práce je velice osobní a hluboká. 

Celkově jde o to vybudovat víru sám v sebe, mít se rád a uvěřit tomu, že můžeme opravdu vše, co si představíme a že jsme tvůrci vlastního života.

Ondřey

Měsíční coachingový program

1x session/ týden

Coach na e-mailu

Online průvodce

5 000,- / měsíc

Jednorázová session

call přes aplikaci zoom

celá session se nahrává

délka session max.
1 hodina 30 minut

1 500,-

Jsem vděčná Ondřejovi za jeho čas a energii, kterou mi věnuje při coachingu. Je 100% přítomný, všímavý a dává mi prostor se plně vyjádřit.  Ondřej je nezávislá osoba, se kterou mohu vše prodiskutovat, bez zbytečných rozsudků a negativní kritiky. Na začátku jsem měla trochu obavy, že náš velký vekovy rozdíl (skoro 20 let) a skála životních zkušeností nám bude stát překážkou. Pravda je opakem. Nase coaching rozhovory mi dávají motivaci k dalšímu kroku, k uskutečnění svých plánů a cílů. Vzniká určité momentum udělat to, co jsem slíbila a být zodpovedností vůči sama sobě.Opravdu se těším na naše týdenní coachingové virtuální “setkáni”.

Monika_Zampa_circle

Monika Žampa

Coaching s Ondrou

Petr

dlouhodobý coachingový program

program ušitý na míru

Osobně, online - jak se ti to bude hodit

možnost využít unikánítní diář ikigai

Individuální

Jednorázová session

PREFERUJI OSOBNÍ SETKÁNÍ

PROSTŘEDÍ pro setkání VYBEREŠ TY

Délka: Necháme to plynout

2 500,-

Petra jsem poprvé uviděla na jeho přednášce, kde jsem se ocitla „úplnou náhodou“ :). Okamžitě mě očaroval jeho klid a požádala jsem ho o schůzku. Neměla jsem žádná očekávání, byla jsem jen lehce nervozní. O čem si asi budeme povídat? Ale nádherně to plynulo a já jsem mu naprosto přirozeně otevřela svoji duši jako málokomu. Stačilo pár setkání  a Petr se stal mým velmi blízkým, troufám si říci, duševním přítelem. I takové věci se dějí 🙂 Díky němu jsem pochopila, že nejlepší je nechat život plynout a já můžu plynout se životem. Chcete-li jakoukoli změnu ve vašem životě, Petr je člověk na správném místě.

vendy_reference_circle_small_optimized

Vendula Slaná

Coaching s Petrem

FAQ

Často kladené dotazy

Pro každého kdo cítí, že by se chtěl v životě posunout, mít někoho kdo ho podporuje na cestě za jeho sny.

Vůbec ne. Během konzultace budeme vše probírat, občas tě čeká i nějaký domácí úkol.

Je to logické. Když člověk na sobě začne pracovat, automaticky se jeho realita začne měnit. Je možné, že najednou odejdou lidé, kteří jsou kolem nás, je možné, že se otevře něco hlubokého, čím je potřeba projít. Každopádně v tom nejsi sám/a.

Kontaktuj nás

zavřít menu