Ondřej Lakomý

Ondřey

Moje role v projektu
Když nás společně s Kotvisem  v roce 2015 napadla první myšlenka tvořit projekt WEAREONE, téměř ihned mi začaly přicházet obrovské vize, se kterými jsem nejprve neuměl pracovat. Viděl jsem co můžeme vytvořit za pět a za deset let, ale nedokázal jsem je vůbec uchopit. Nyní chápu, že jsem vizionář. Dokážu si představovat a přemýšlet bez jakýchkoliv limitů, zda je něco možné nebo ne.

Hlavním cílem je navzájem mezi sebou propojovat vědomé lidi, kteří mají touhu na sobě pracovat, tvořit pro ně prostředí, kde se budou cítit skvěle a jednoduše spojit zábavu se seberozvojem.

Mojí rolí je předávat hodnotu ostatním, být oporou na jejich cestě sebepoznání, udávat směr, kterým se máme v projektu ubírat a být si jistý, že všichni kolem nás se cítí skvěle a naplněni. 

Životní krédo

We are one family. Všichni jsme si rovni. Sdílej a uč jen to, čím jsi si sám prošel. 

Moje poslání
Své poslání dělím na dvě kategorie. První je pomoc druhým, inspirovat, přinést na tento svět něco plnohodnotného z čeho budou ostatní prosperovat. Být příkladem toho, že když člověk otočí svou pozornost sám do sebe a začne si pokládat otázky ohledně svého života, tak se jeho realita začne měnit k lepšímu. Někdy to není jednoduché, ale proto jsme tady, abychom lidem na jejich cestě pomohli.

Mojí silnou stránkou je naslouchání lidem a protože jsem se věnoval jako coach více než 80 lidem, tak jsem nasbíral skvělé zkušenosti, když si člověk něčím prochází.

Druhá kategorie je pomoc sám sobě. Věřím, že každý člověk na tomto světě je zde proto, aby pracoval na svých vnitřních věcech, vzorcích, cyklech, traumatech, neuzavřených věcí, atd. Silně věřím v reinkarnaci, karmu a minulé životy. Jsem přesvědčen, že je nezbytné pracovat na sobě i po téhle stránce. Neustále se vyvíjet a růst.

Moje vášně, co miluji

Od té doby co jsem prošel vnitřní změnou, jsem se zamiloval do života v úplně jiném měřítku. Fascinuje mě naše tělo, jóga, meditace, tanec, zákon přitažlivosti, vizualizace, pozorování svých myšlenek, vzorců, atd. Je toho tolik. Vlastně všechno, co jsem dřív neviděl. Jakmile jsem si začal být vědom, že něco jako spiritualita existuje a začal vidět, kolik témat se dá studovat a v čem všem se dá vyvíjet, absolutně mě to pohltilo. Miluji také cestování, poznávání nových lidí, tvoření videí, hudbu a svou rodinu.

Co mi změnilo život
Dříve jsem byl pokerový hráč, který miloval párty, alkohol a byl velice zaměřený na materiální život. Ve 22 letech jsem odcestoval původně na tři týdny natáčet dokument o mayské civilizaci do střední Ameriky. Nejdůležitějším okamžikem v mém životě byl moment, kdy jsem se rozhodl zmeškat letadlo a následoval silný pocit, že mám zůstat v Guatemale a zpátky do Česka neletět. Ze tří týdnů se pak spontánně stalo 2 a půl roku a já prošel obrovskou vnitřní transformací. Do mého života začali postupně přicházet lidé, kteří byli na spirituální cestě a já se od nich začal učit. Někdy to nebylo vůbec jednoduché, několikrát jsem byl na úplném dnu, ale dnes už vím, že to stálo za to.

Jsem vděčná Ondřejovi za jeho čas a energii, kterou mi věnuje při coachingu. Je 100% přítomný, všímavý a dává mi prostor se plně vyjádřit.
Ondřej je nezávislá osoba, se kterou mohu vše prodiskutovat, bez zbytečných rozsudků a negativní kritiky.

Na začátku jsem měla trochu obavy, že náš velký vekovy rozdíl (skoro 20 let) a skála životních zkušeností nám bude stát překážkou. Pravda je opakem.

Naše coaching rozhovory mi dávají motivaci k dalšímu kroku, k uskutečnění svých plánů a cílů. Vzniká určité momentum udělat to, co jsem slíbila a být zodpovedností vůči sama sobě.

Opravdu se těším na naše týdenní coachingové virtuální “setkáni”.
Monika_Zampa_circle

Monika Žampa

Coaching s Ondrou

Kontaktuj Ondru

Další členové týmu

zavřít menu